O NÁS

Sme firma zaoberajúca sa maľovaním a natieraním interiérov a exteriérov. Zhotovujeme sadrokartónové stropy, priečky a podkrovia rodinných domov.

Zabezpečujeme predaj a pokládku plávajúcich podláh.

Ponúkame na predaj interiérové a exteriérové dvere a v neposlednom rade sa venujeme aj predaju a montáži plastovych okien značky Aluplast.

Všetky práce, ktoré prevádzame vykonávame s maximálnou zodpovednosťou, dbáme na čistotu po vykonaní všetkých prác. Práce vykonávajú vysokokvalifikovaný a školený pracovnici, a z toho dôvodu si môžeme dovoliť poskytnúť konečnému spotrebiteľovi aj maximálne záruky po zhotovení naších prác.

Obvykle sa pohybujú v rozmedzí 2 až 5-tich rokov od ukončenia diela.

Pre výber odtieňov predkladáme vzorkovník farieb, kde sa farby profesionálne tónujú v kolorovacom systéme, ktorý je riadený počítačom a používa veľmi kvalitné pigmenty. Na výber Vám ponúkame až 7000 odtieňov. Tónujeme do troch bází. A to vnútorná oteruvzdorná, vnútorná umývateľná a vonkajšia fasádna.

Snažíme sa, aby zákazníci, ktorí si u nás objednajú mali čo najmenšie náklady pri objednávaní našich služieb a preto neúčtujeme žiadnu dopravu pri presune materiálov a pracovníkov k Vám.

Na našej stránke máte k dispozícii orientačný cenník maliarskych prác, avšak tieto ceny neustále upravujeme pre spokojnosť našich zákazníkov, aby boli podľa možností čo najnižšie oproti konkurenčným subjektom.

Už veľa spokojných zákazníkov, či už súkromných osôb, rôznych firiem a organizácií alebo orgánov štátnej správy sa mohlo presvedčiť o kvalite našich prác, aj kvôli tomuto nie jedinému dôvodu sa na nás opäť radi obracajú, pretože vedia že ak nám zadajú akúkoľvek prácu, môžu sa na nás maximálne spoľahnúť.

Pri prácach objednaných staršími občanmi alebo dôchodcami poskytujeme rôzne zľavy a v prípade potreby pomáhame vysťahovať nábytok pred maľovanim s následným nasťahovaním nábytku po vymaľovani, túto službu poskytujeme za symbolickú cenu.

 

S úctou tím R&T Trade